Oferta realizacji sklepów PrestaShop oraz WooCommerce Wordpress

sklepy internetowe Dębica
sklepy internetowe Dębica

Wykonujemy wdrożenia sklepów na silniku PrestaShop oraz WooCommerce Wordpress.

Tworzymy estetyczne, przejrzyste projekty graficzne, które są intuicyjne i wzbudzają zaufanie wśród potencjalnych klientów. Projektujemy design w taki sposób, aby był cztytelny i prosty w obsłudze bez zbędnych rozpraszających elementów.

Podczas projektowania analizujemy rynek, każdy projekt traktujemy indywidualnie kładąc nacisk na kluczowe elementy biznesu. Na każdym etapie projektu konsultujemy elementy, słuchamy sugestii klienta, proponujmemy swoje skuteczne rozwiązania poparte doświadczeniem.

Finałem projektu jest indywidualnie dostosowany projekt oparty na oprogramowaniu w najnowszej wersji, dostosowany również do urządzeń mobilnych. Konfigurujemy sklep, dodajemy funkcjonalności według wytycznych klienta oraz przeprawadzamy krótkie szkolenie z samodzielnej obsługi.

 

sklepy internetowe Dębica

Wdrożenie i kodowanie

Budujemy sklep internetowy od początku do końca, opierając się o skrypt PrestaShop lub WooCommerce Wordpress. Są to skrypty rozwijane przez zespół doświadczoynych programistów oraz wspierane przez wielką społeczność użytkowników, co sprawia że są funkcjonalne i bezpieczne. Platformy te dają wiele możliwości konfiguracji i przyszłej rozbudowy.

 

Opieka i wsparcie techniczne

Oferujemy pełen zakres usług opieki nad sklepem internetowym oraz wsparcia technicznego po wdrożeniu systemu. Wykonujemy regularne kopie bezpieczeństwa, dokonujemy aktualizacji oprogramowania, na bieżąco monitorujemy działanie sklepu, a w razie problemów interweniujemy usuwając problemy.

 

W czym jeszcze pomagamy:

  • Profesionalne Doradztwo
  • Integracje Social Media
  • Obróbka zdjęć produktów w sklepie
  • Tworzenie banerów HTML5
  • Tworzenie szablonów Newsletterów itp.
  • Kodowanie stopki e-mail
  • Pozycjonowanie sklepów internetowych
sklepy internetowe Dębica

 

MASZ PYTANIE DOTYCZĄCE REALIZACJI SKLEPU?

Napisz do nas lub zadzwoń!

Kontakt